https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-78-640x640.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Pan-Piotrek-1.png

WŁAŚCICIEL I DYREKTORPan Piotrek

Tytuł pan Piotrek nadały mi dzieciaki nasi uczniowie. Zawsze, gdy pojawiam się w szkole Shamrock czy w przedszkolu Happy Kids nie mogę się opędzić od kochanych przedszkolaków- mają tyle pytań i są tak ciekawe świata.  Z wykształcenia jestem projektantem sieci wod-kan-gaz i prowadzę własne biuro projektowe ,  ale edukacja od wielu lat jest także moją pasją. Od 2009  ( nie mogę uwierzyć, że to już tyle lat) jestem właścicielem szkoły językowej Shamrock  a po sukcesie szkoły językowej uznaliśmy , że kolejnym krokiem będzie przedszkole angielsko-polskie i tak w 2018 roku powstało Dwujęzyczne Przedszkole Happy Kids Academy.

Czytaj więcej

Cieszy mnie  gdy widzę jak nasi słuchacze  radośnie biegną na zajęcia lub gdy słyszę jak mówią lub śpiewają po angielsku. Wiem ,że proces nauki to trudne zadanie  bo sam jestem ojcem 3  wspaniałych dzieciaków ale jednocześnie nic tak nie raduje jak postępy naszych uczniów.  Staram się tworzyć szkołę  tak jakbym tworzył ją dla własnych dzieci. W wolnym czasie  gram w piłkę nożną lub jeżdżę na nartach bo w zdrowym ciele zdrowy duch  i większa energia do budowania i rozwijania biznesu dla Was kochani 😊

WSPÓŁWŁAŚCICIEL, FILOLOG ANGIELSKIMagda

Witajcie jestem Magda

Jako młoda anglistka marzyłam o własnej szkole językowej, w której będę wspierać rodziny w edukacji dwujęzycznej w przyjaznej i ciepłej atmosferze i tak powstał Shamrock Zielonki – rodzinna szkoła językowa.  Z dwujęzycznością spotkałam się po raz pierwszy w liceum o profilu tematycznym. Niesamowitym było doświadczyć, jak w naturalny sposób można uczynić z angielskiego drugiego języka, który jest tak bliski – jak ojczysty!  Z miłości do tego języka postanowiłam wybrać się na studia zagraniczne i poznać moją drugą miłość – Irlandię .

Czytaj więcej

Po studiach przeprowadziliśmy się z mężem do Zielonek, aby rozpocząć pracę nad zbudowaniem szkoły językowej – własnego miejsca, w którym podzielimy się naszą miłością do języka, dwujęzyczności oraz kultury Irlandii (stąd koniczynka w logo) . Jestem zaszczycona, że mogę dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i pasją z rodzinami, które naprawdę chcą wystartować i rozwijać kompetencje językowe swoje, swoich rodzin i dzieci. Wierzę, że każda rodzina może lekko i swobodnie mówić po angielsku. Nawet jeśli Rodzice nie mówią biegle w tym języku.  Zapraszam na zajęcia do Shamrock

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/magda-1.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-79-1.png

MANAGER ORAZ OPIEKUN I DORADCA KLIENTAMałgosia

Pani Małgosia jest  duszą i sercem Shamrocka  pomoże, doradzi  zatem jeśli tylko macie jakieś pytania, wątpliwości  jest do Waszej dyspozycji.

Ukończyłam studia na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z nauczaniem języka angielskiego, a obecnie jestem studentką kierunku Zarządzanie-Psychologia w zarządzaniu. Edukacja dla mnie to nie tylko praca, ale pasja życiowa. Interesuję się także psychologią oraz fotografią a w pracę angażuję się całym sercem Dzwońcie i piszcie do mnie  chętne pomogę😊

MANAGER ORAZ OPIEKUN I DORADCA KLIENTA, LEKTORDagmara

Urodzona w erze kaset magnetofonowych i filmów na VHS od zawsze z pasją do języków obcych, zwłaszcza angielskiego. Na początku było słowo; to znaczy na początku chciałam być aktorką, jednak ludzie wysoko utalentowani zawsze mają kłopot, co właściwie wybrać?

Smak do dobrych filmów i muzyki jednak uwrażliwia duszę.

Kiedy inni biegali po łąkach ona z zaciętością Edisona ćwiczyłam akcent. Piękno języka odkrywałam od najmłodszych lat z najdrobniejszymi szczegółami.

Czytaj więcej

Przez część swojego życia mieszkałam w Anglii by doskonalić język. Zaangażowana, słuchająca potrzeb innych z chirurgiczna precyzją. Jestem zaangażowanie oraz cechuje mnie wysoka kultura osobista, a prywatnie uwielbiam przyrządzać kuchenne precjoza. Moja specjalność to sernik baskijski i lawendowy. A skoro mowa o kwiatach, azyl odnajduję w domowym ogrodnictwie i uprawie lawendy, gdzie wieczorami czytam książki w oryginale ( inglisz ofkors ). 😊 Od niedawna spełniam się także jako żona i mama, co czyni mnie najszczęśliwszą kobietą po tej stronie globu. Lubię ludzi, śmiech do łez i picie dużej ilości kawy .

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Dagmara-1.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/marta-1-1.png

LEKTORMarta

Jako kilkulatka usłyszała po raz pierwszy zespół The Beatles – właśnie wtedy postanowiła zgłębić tajniki języka „Czwórki z Liverpoolu”. Zarówno miłość do zespołu jak i do angielskiego towarzyszy jej do dzisiaj, a do nauki angielskiego dodatkowo zmotywowało ją pragnienie czytania w oryginale Tolkiena i Shakespeare’a. Poza angielskim posługuje się także niemieckim oraz hebrajskim. W wolnych chwilach (w zależności od ich długości) ucieka w książki, na rower bądź w swoje ukochane góry, gdzie z przyjemnością oddaje się swojej kolejnej pasji – fotografowaniu.

LEKTORIvanna

Cześć, nazywam się Ivanna i jestem nauczycielem języka angielskiego. Uważam bycie nauczycielem za najlepszy zawód świata. Pracuję w edukacji już jedenasty rok i jeszcze mi się nie znudziło, a wręcz coraz bardziej to kocham, mimo że nie jest to lekkie i proste. Łączę w zasadzie pracę z pasją – uwielbiam języki obce i nauka ich sprawia mi ogromną przyjemność. Mówię po angielsku i niemiecku, ukraińsku i rosyjsku, znam nieco łaciny, a aktualnie uczę się polskiego

Uwielbiam pracować z dziećmi. Praca z dziećmi daje  mi przyjemność i satysfakcję. Trzeba być  bardzo cierpliwym i otwartym na dzieci.

Czytaj więcej

Jestem kreatywna, szczera i odpowiedzialna. Lubię wyzwania, chętnie uczę się nowych rzeczy. W swoim życiu często kieruję się słowami W. Disneya „if you can dream it you can do it.” Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych i wierzę, że przy odrobinie starań, człowiek jest w stanie osiągnąć wszystko. W pracy dbam o to, aby dzieci czuły się bezpiecznie, swobodnie i były rozumiane. Staram się rozwijać ich zainteresowania, rozbudzać pasje a także wspomagać w tym, co sprawia trudności. Dla mnie, jako nauczyciela, każdy wysiłek jest wart swej ceny, jeśli nagrodą jest szczery i prawdziwy dziecięcy uśmiech.

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Ivanna-1.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Anna-1.png

LEKTORAnna

”Mam na imię Anna  i jestem lektorką języka angielskiego w Shamrock SchoolNauczaniem języka angielskiego zajmuję się zawodowo od 2015 roku. Z entuzjazmem, pasją i kreatywnością podchodzę do swoich zajęć i lubię kontakt z uczniami. Wierzę, że kreatywne podejście do zajęć może prowadzić do zaangażowania i zaciekawienia ucznia podczas lekcji oraz dwujęzyczności im wcześniej uczeń zacznie naukę języka angielskiego.
Cieszą mnie postępy, które odnoszą uczniowie po naszych zajęciach, ich zaciekawienie, radość i uśmiech”

LEKTORIwona

Jestem Iwona i ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia angielska – lingwistyka stosowana – przekład ustny i pisemny. Miałam okazje podszlifować język na wyjazdach zagranicznych do UK.  Od 2013 roku uczę języka angielskiego nie tylko przedszkolaki ale także młodzież oraz osoby dorosłe. Pracowałam nie tylko w szkołach językowych ale również w państwowych. W swojej pracy bardzo cenię sobie zaangażowanie zarówno nauczyciela jak i samych uczniów podczas lekcji. Na zajęciach liczy się dla mnie głównie komunikatywność oraz miła atmosfera. W tym roku kontynuuję  swoją przygodę ze szkołą językową Shamrock Language School. Czy dołączysz do mnie? 😉

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Iwona-1.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Michalina-1.png

LEKTORMichalina

„Hello everybody! Mam na imię Michalina i uczę języka angielskiego w naszej szkole Shamrock  Miłość do języka angielskiego towarzyszy mi od dzieciństwa – słuchając The Beatles i oglądając bajki Disneya, wchłaniałam nowe słowa jak gąbka   W swojej pracy chciałabym zarazić moich Uczniów tą samą miłością poprzez zajęcia kreatywne (np. zagadki logiczne, prace rysunkowe, zabawy językowe). Kładę duży nacisk na realizowanie misji naszej Szkoły, dwujęzyczność, a podczas lekcji używamy głównie języka angielskiego.

Największą radość z pracy dają mi sami Uczniowie – ich postępy w nauce, odnoszone sukcesy i uśmiechy   wierzę również, że „nothing is impossible” (nie ma rzeczy niemożliwych)!”

LEKTORAnna V

Anna – the most unusual person in your life
What’s your weirdest superpower? Mine is understanding kids of ANY age🦸‍♀️Had to use it somewhere, that’s why I became a teacher’s assistant at the age of 15, then – an English tutor.

More interesting facts:

  • Finished psychology courses. Give me 30 secs, and I’ll easily get on with anybody
  • 3 main values: tolerance, success, justice
  • I live with a British cat who hates my American accent🙈
Czytaj więcej

Becoming a part of Shamrock team is the opportunity I consider the greatest. There is a big potential for both students & teachers.

Let’s develop together

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Anna-V1-1.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Liana-1.png

LEKTORLiana

I’m a philologist with over 15 years of teaching experience. I must admit that I’m a very demanding teacher, but use friendly and inviting methods of teaching. I’m an open-minded, unprejudiced, and positive person. The age of the student does not matter to me ,I can easily find an approach to my students.

I hope you will join my  classes 😊

LEKTORDolores

Poznajcie naszą wspaniałą DOLORES

Dolores jest nauczycielką hiszpańskiego w naszej szkole, ma ponad 20 letnie doświadczenie i pochodzi z … Mexico!

Lekcje z Dolores to dawka pozytywnej energii, którą koniecznie trzeba wykorzystać do nauki!  Czy wiecie, że jednym ze sposobów na naukę według Dolores jest wykorzystanie wszystkich zmysłów? Węchu, smaku, dotyku, zapachu… No jak na prawdziwą Meksykankę przystało!

Komu lekcje? Zapraszamy

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/dolore-1.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Bianka-1.png

LEKTORBibiana

Jestem lektorką języka francuskiego oraz języka polskiego jako obcego. Nauczanie i uczenie się języków jest moją pasją. W wolnym czasie uwielbiam jeździć na rowerze, wędrować po górach oraz leśnych ścieżkach.

LEKTORLeszek

Pracuje w zawodzie od 34 lat. Posiada doświadczenie w pracy z młodzieżą licealną i dorosłymi. Jest nauczycielem z powołania i lubi swój zawód. Potrafi zachęcić uczestników do nauki i stara się wytworzyć miłą atmosferę w trakcie zajęć. Ceni sobie poważne podejście do procesu uczenia i zaangażowanie uczestników zajęć.

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/leszek-1.png
https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Michal-1.png

LEKTORMichał

Cześć, mam na imię Michał . W tym roku skończę 21 lat i zacznę trzeci rok studiów prawniczych w Krakowie oraz uzyskam certyfikat CPE in English. Moją pasją są oczywiście języki, które ciągle szlifuję. Oprócz tego uwielbiam sport- futbol amerykański. Mam młodszego brata, któremu pomagając w codziennej nauce języka angielskiego pomyślałem nad zaczęciem nauczania także innych. Przeszedłem rozmowę w Shamrock i egzamin metodyczny więc chyba nauczanie mam we krwi. Uwielbiam podróżować i poznawać ludzi, a moim wymarzonym kierunkiem jest Meksyk i Peru. Mimo tego, po wielu podróżach muszę przyznać, że Kraków to miejsce, którego nie da się nie kochać. Sam jestem przykładem że  zajęcia w Shamrock mają sens  bo nauczyłem się angielskiego właśnie u nich 😊

Jedyne co mogę teraz zrobić, to zaprosić do wspólnej nauki 🙂

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

LEKTORRobert

Uwielbia aktywny wypoczynek w szczególności kolarstwo oraz chodzenie po górach. Pasjonat akwarystyki morskiej. Swój angielski szlifował i doskonalił w Anglii oraz Kenii. Oprócz nauki angielskiego zajmuje się również psychologią.

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/robert-1.png
https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/pawel-1.png

LEKTORPaweł

Pracuje jako nauczyciel języka angielskiego od 4 lat w Szkole “Shamrock”. Język szlifowałem na kursach w Krakowie jak również spędzając 2 lata za granicą (USA, UK). Praca jako nauczyciel jest dla mnie wielkim wyzwaniem, ale również ciekawą przygodą, na której kształtuje się nie tylko warsztat językowy, ale również charakter. Oprócz tego moją wielką pasją jest taniec i scenariusz filmowy. Rozwój obu tych zainteresowań przyniósł wiele niespodziewanych znajomości, bardzo ciekawych rozmów i przede wszystkim pozwolił odkryć ciekawe przestrzenie sztuki. Poza tym wszystkim jestem też fanem sportu z piłką nożną na czele. Kibicuje szczególnie mocno Barcelonie i Bayernowi Monachium.

Tutaj uczymy

Bibice, Brzozówka, Januszowice, Michałowice, Modlnica, Owczary, Korzkiew, Kraków, Zielonki oraz wszędzie tam gdzie zdołają dojechać nasi lektorzy

Newsletter
[email-subscribers-form id=”1″]