https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-49-1-640x640.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

SHAMROCK LANGUAGE SCHOOL ZIELONKINATIONAL GEOGRAPHIC Learning 7-10 lat

Czy chciałbyś by Twoje dziecko swobodnie i naturalnie mówiło po angielsku prawie jak native speakers?
Czy chciałbyś by zajęcia angielskiego pobudzały ciekawość świata i pokazywały jego piękno a nie były nudnym wypełnianiem ćwiczeń?
Czy chcesz by Twoja pociecha była otwarta na różnorodność kulturową i miała szerokie horyzonty?
A może chcesz by Twoje dziecko stawało się świadomym i proekologicznie nastawionym obywatelem świata?

SHAMROCK LANGUAGE SCHOOLJeśli przynajmniej na jedno pytanie odpowiedziałeś TAK to szkoła językowa Shamrock Zielonki jest dla Ciebie i Twoje Rodziny.

Szkoła językowa Shamrock Zielonki jako jedyna w okolicy realizuje innowacyjny program

NATIONAL GEOGRAPHIC LEARNING

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Certyfikat_dla_szkoly-3-_2_.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

SHAMROCK LANGUAGE SCHOOLWE ARE TEACHING ENGLISH TO FUTURE LEADERS

to główne motto National Geographic Learning  a  Shamrock Zielonki   jest jedyną w okolicy  placówką partnerską tego uznanego na całym świecie programu edukacyjnego.

My w Shamrock Zielonki możemy  spokojnie dodać

SHAMROCK LANGUAGE SCHOOLWE ARE SPEAKING ENGLISH TO FUTURE LEADERS !!!

bo wierzymy , że im wcześniej rozpoczęty kontakt z angielskim , czyli wprowadzenie języka w codziennym życiu, po prostu mówienie nawet bardzo prostym językiem,  tym większa szansa, że nie trzeba będzie się go żmudnie uczyć latami ale, zostanie on przyswojony w sposób naturalny  jako język równoległy.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-67.png

SHAMROCK LANGUAGE SCHOOLMetoda National Geographic Learning

Czy zgadzają się Państwo ze stwierdzeniem, że Rodzice wysyłają swoje dzieci na kursy językowe, żeby zapewnić im lepszy start w dorosłość, a nie tylko ‘podciągnąć się’ z angielskiego? A czy chcielibyście by dziecko posługiwało się angielskim prawie tak jak  ojczystym?

Jeśli tak, nasza oferta jest dla Waszej Rodziny .  Program National Geographic Learning oferuje dużo więcej niż wąsko rozumianą naukę języka angielskiego. To program  dzięki któremu chcemy dać szansę Twojemu dziecku i Tobie by płynnie, naturalnie komunikować się po angielsku. Angielski stanie się językiem równoległym do ojczystego, a nie będzie  językiem obcym.

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2019/04/speech_bubble_outline_02-1.png

SHAMROCK LANGUAGE SCHOOL ZIELONKIPoznajcie Robota Emysa naszego native speakera, którego dzieci uwielbiają

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/image-63.png

SHAMROCK LANGUAGE SCHOOL10 KROKÓW DO DWUJĘZYCZNEJ PRZYSZŁOSĆI

czyli dlaczego angielski w Shamrock Zielonki z National Geographic Learning jest najlepszy dla Twojego dziecka

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-68.png

1. Po pierwsze i najważniejsze- zanurzenie w język. Kluczem do sukcesu jest jak najczęstsza ekspozycja na język  dlatego nasi lektorzy  na zajęciach mówią 90% po angielsku w stopniu zrozumiałym dla  dzieci  a 10% wykorzystują na tłumaczenie  „zawiłości gramatyki”

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-68-1.png

2. Po drugie na zajęciach  rozbudzamy ciekawość świata i stymulujemy wyobraźnię oraz kreatywność dzieci i nastolatków.  Nie da się dotrzeć do serc i umysłów uczniów jeśli nie rzuca się im wyzwań i nie motywuję a  nikt nie potrafi tego robić lepiej niż Program National Geographic Learning

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-68-2.png

3. Po trzecie materiały do nauki wyglądają nie jak typowy podręcznik ale są inspirowane  National Geographic i przypominają magazyn co jest  wyjątkowo motywujące dla uczniów. Teksty i materiały wizualne National Geographic budując motywację uczniów do nauki poszerzają jednocześnie wiedzę o otaczającej nas rzeczywistości  i pozwalają lepiej rozumieć świat. Zatem poprzez angielski uczniowie poszerzają wiedzę o świecie i stają się mądrzejsi

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/2ZRi0kWhKHjVLhoWNX6Fcg-1.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-68-3.png

4. Po czwarte na zajęciach zachęcamy, motywujemy, podkreślamy i wzmacniamy sukcesy a nie skupiamy się na krytyce. Nie poprawiamy wszystkich błędów i nie krytykujemy. Dzięki nam uczniowie otwierają się, staja się kreatywni i rozwijają swoje talenty

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-68-4.png

5.  Po piąte We dont teach English We speak English zgodnie z naszym motto mówimy, mówimy i jeszcze raz mówimy po angielsku i zachęcamy do tego naszych uczniów. Dzięki temu uczniowie przełamują barierę w komunikacji i nie obawiają się wypowiadać po angielsku co jest kluczem do sukcesu.

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-68-5.png

6. Po szóste Angielski w Shamrock to także rozwijanie umiejętności XXI wieku. Podręczniki National Geographic Learning zaszczepiają w słuchaczach umiejętność krytycznego myślenia i uczą, w jaki sposób selekcjonować informacje. Praca w grupach i zadania projektowe rozwijają umiejętność współpracy i skutecznej komunikacji. Dzieci zdobywają wiedzę na temat publicznego prezentowania swoich prac i poglądów.

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-68-6.png

7.  Po siódme zajęcia angielskiego w Shamrock to także kontakt z językiem 24/7  365 dni w roku dzięki  aplikacjom umożliwiającym w  łatwy sposób  powtarzanie, utrwalanie zwrotów, słownictwa z zajęć. Atrakcyjna forma motywuje dzieci do częstego korzystania  także poza zajęciami

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-69.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-68-12.png

8. Po ósme zajęcia z Programem National Geogrphic Learning pomagają uczniom budować pewność siebie w kontaktach z innymi ludźmi. A pewny siebie uczeń to osoba odważna , która nie boi się mówić i komunikować z innymi po angielsku. Dzieci uczą się odpowiedzialności za siebie, innych ludzi i otaczający świat. Zajęcia pokazują wartość otwartej postawy wobec innych ludzi, przy zachowaniu dumy ze swojego miejsca na ziemi.

 

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-68-11.png

9. Angielski z Shamrock to także gry językowe i dobra zabawa. Tylko jeśli dziecko z radością idzie na zajęciach, jak to dzieje się u nas, i uczy się w  dobrej, przyjaznej atmosferze oraz widzi  energię i entuzjazm oraz zapał  lektora jest chętne do pełnego zaangażowania w zajęcia i chłonięcie angielskiego.

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/image-60.png
https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/image-61.png
https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-68-10.png

10. Nasze zajęcia to także  Kids Club  seria bezpłatnych warsztatów, konwersacji  poświęconych  kulturze, zwyczajom i ciekawostkom krajów anglosaskich.  To niepowtarzalna szansa by w atmosferze zabawy, warsztatów plastycznych poznawać różnice kulturowe.

 

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

SHAMROCK LANGUAGE SCHOOLChcesz przetestować zajęcia lub boisz się, że Twoje dziecko j nie będzie chciało chodzić na zajęcia?

Zapisz na bezpłatne zajęcia pokazowe i
lub napisz do nas

SHAMROCK LANGUAGE SCHOOL ZIELONKINaszą misją w Shamrock Zielonki jest kształcenie obywateli świata - ambitnych, kreatywnych, kulturalnych, dbających o ekologię i dwujęzycznych czyli władających językiem angielskim jak językiem ojczystym a dzięki National Geographic Learning możemy to osiągnąć

Jeśli chcesz poznać 8 przykazań Rodzicielskiego wsparcia językowego oraz kolejne 10 powodów dla których warto  uczyć się w Shamrock Zielonki z National Geographic Learning pobierz  BEZPŁATNY poradnik

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/image-64.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Tutaj uczymy

Bibice, Brzozówka, Januszowice, Michałowice, Modlnica, Owczary, Korzkiew, Kraków, Zielonki oraz wszędzie tam gdzie zdołają dojechać nasi lektorzy

Newsletter
[email-subscribers-form id=”1″]