https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-49-2-640x640.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

SHAMROCK LANGUAGE SCHOOL ZIELONKINATIONAL GEOGRAPHIC Learning 11-18 lat

Czy chciałbyś by Twój nastolatek swobodnie i naturalnie mówił po angielsku prawie jak native speakers?
Czy chciałbyś by dzięki zajęciom angielskiego bez problemu zdał egzaminy 8 klasity , maturalny lub przygotował się do międzynarodowego certyfikatu ?
Czy chcesz by Twój nastolatek uwierzył w siebie, przełamał bariery , był otwarty na różnorodność kulturową i maił szerokie horyzonty?
A może chcesz by Twój nastolatek stawał się świadomym obywatelem świata i zdobył umiejętności XXI wieku??

SHAMROCK LANGUAGE SCHOOLJeśli przynajmniej na jedno pytanie odpowiedziałeś TAK to szkoła językowa Shamrock Zielonki jest dla Ciebie i Twoje Rodziny.

Szkoła językowa Shamrock Zielonki jako jedyna w okolicy realizuje innowacyjny program

NATIONAL GEOGRAPHIC LEARNING

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Certyfikat_dla_szkoly-3-_2_.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

SHAMROCK LANGUAGE SCHOOLWE ARE TEACHING ENGLISH TO FUTURE LEADERS

to główne motto National Geographic Learning  a  Shamrock Zielonki   jest jedyną w okolicy  placówką partnerską tego uznanego na całym świecie programu edukacyjnego.

My w Shamrock Zielonki możemy  spokojnie dodać

SHAMROCK LANGUAGE SCHOOLWE ARE SPEAKING ENGLISH TO FUTURE LEADERS !!!

bo wierzymy , że im wcześniej rozpoczęty kontakt z angielskim , czyli wprowadzenie języka w codziennym życiu, po prostu mówienie nawet bardzo prostym językiem,  tym większa szansa, że nie trzeba będzie się go żmudnie uczyć latami ale, zostanie on przyswojony w sposób naturalny  jako język równoległy.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-67.png

SHAMROCK LANGUAGE SCHOOLMetoda National Geographic Learning

Czy zgadzają się Państwo ze stwierdzeniem, że Rodzice wysyłają swoje dzieci na kursy językowe, żeby zapewnić im lepszy start w dorosłość, a nie tylko ‘podciągnąć się’ z angielskiego? A czy chcielibyście by dziecko posługiwało się angielskim prawie tak jak  ojczystym?

Jeśli tak, nasza oferta jest dla Waszej Rodziny .  Program National Geographic Learning oferuje dużo więcej niż wąsko rozumianą naukę języka angielskiego. To program  dzięki któremu chcemy dać szansę Twojemu dziecku i Tobie by płynnie, naturalnie komunikować się po angielsku. Angielski stanie się językiem równoległym do ojczystego, a nie będzie  językiem obcym.

SHAMROCK LANGUAGE SCHOOL10 KROKÓW DO DWUJĘZYCZNEJ PRZYSZŁOSĆI

czyli dlaczego zajęcia w Shamrock Zielonki są wyjątkowe i stworzone właśnie dla nastolatków i młodzieży

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-68.png

1. Po pierwsze na zajęciach  rozbudzamy ciekawość świata i stymulujemy wyobraźnię oraz kreatywność nastolatków.  Nie da się dotrzeć do serc i umysłów uczniów jeśli nie rzuca się im wyzwań i nie motywuję a  nikt nie potrafi tego robić lepiej niż Program National Geographic Learning

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-68-1.png

2. Po drugie Angielski w Shamrock to rozwijanie umiejętności XXI wieku. Podręczniki National Geographic Learning zaszczepiają w słuchaczach umiejętność krytycznego myślenia i uczą, w jaki sposób selekcjonować informacje. Praca w grupach i zadania projektowe rozwijają umiejętność współpracy i skutecznej komunikacji. Młodzież zdobywa wiedzę na temat publicznego prezentowania swoich prac i poglądów.

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-68-2.png

3. Po trzecie- zanurzenie w język. Kluczem do sukcesu jest jak najczęstsza ekspozycja na język  dlatego nasi lektorzy  na zajęciach mówią 95% po angielsku w stopniu zrozumiałym dla nastolatków a 5% wykorzystują na tłumaczenie  „zawiłości gramatyki”

 

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/2ZRi0kWhKHjVLhoWNX6Fcg-1.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-68-3.png

4.  Po czwarte na zajęciach zachęcamy, motywujemy, podkreślamy i wzmacniamy sukcesy a nie skupiamy się na krytyce. Nie poprawiamy wszystkich błędów i nie krytykujemy. Dzięki nam uczniowie otwierają się, stają się kreatywni i rozwijają swoje talenty

 

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-68-4.png

5.  Po piąte We dont teach English We speak English zgodnie z naszym motto mówimy, mówimy i jeszcze raz mówimy po angielsku i zachęcamy do tego naszych uczniów. Dzięki temu uczniowie przełamują barierę w komunikacji i nie obawiają się wypowiadać po angielsku co jest kluczem do sukcesu.

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-68-5.png

6.  Po szóste materiały do nauki wyglądają nie jak typowy podręcznik ale są inspirowane National Geographic i przypominają magazyn co jest  wyjątkowo motywujące dla uczniów. Teksty i materiały wizualne National Geographic budując motywację uczniów do nauki poszerzają jednocześnie wiedzę o otaczającej nas rzeczywistości  i pozwalają lepiej rozumieć świat. Zatem poprzez angielski uczniowie poszerzają wiedzę o świecie i stają się mądrzejsi

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-68-6.png

7. Po siódme zajęcia angielskiego w Shamrock to także kontakt z językiem 24/7  365 dni w roku dzięki  aplikacjom umożliwiającym w  łatwy sposób  powtarzanie, utrwalanie zwrotów, słownictwa z zajęć. Atrakcyjna forma motywuje dzieci do częstego korzystania  także poza zajęciami

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-69-1.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-68-12.png

8. Po ósme zajęcia z Programem National Geogrphic Learning pomagają uczniom budować pewność siebie w kontaktach z innymi ludźmi co jest niezmiernie ważne u nastolatków. A pewny siebie uczeń to osoba odważna , która nie boi się mówić i komunikować z innymi po angielsku. Młodzież uczy się odpowiedzialności za siebie, innych ludzi i otaczający świat. Zajęcia pokazują wartość otwartej postawy wobec innych ludzi, przy zachowaniu dumy ze swojego miejsca na ziemi.

 

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-68-11.png

9. Po dziewiąte Angielski z Shamrock to także gry językowe i projekty Tylko jeśli nastolatek  w pełni angażuje się w zajęcia, jak to dzieje się u nas, i uczy się w  dobrej, przyjaznej atmosferze oraz widzi  energię i entuzjazm oraz zapał  lektora jest zmotywowany do aktywnego udziału w zajęcia i chłonięcia angielskiego.

 

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/scrabble-1.png
https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/game-1.png
https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/Group-68-10.png

10. Nasze zajęcia to także  Junior and Teen Club seria bezpłatnych warsztatów, konwersacji  poświęconych  kulturze, zwyczajom i ciekawostkom krajów anglosaskich.  To niepowtarzalna szansa by w luźniej atmosferze, dyskutować po angielsku.

 

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2019/04/speech_bubble_outline_02-1.png

SHAMROCK LANGUAGE SCHOOL ZIELONKIZrób bezpłatny test a nasi metodycy dobiorą odpowiednią grupę

SHAMROCK LANGUAGE SCHOOLChcesz przetestować zajęcia lub boisz się, że Twoje dziecko nie będzie chciało chodzić na zajęcia?

Zapisz na bezpłatne zajęcia pokazowe i
lub napisz do nas

SHAMROCK LANGUAGE SCHOOL ZIELONKINaszą misją w Shamrock Zielonki jest kształcenie obywateli świata - ambitnych, kreatywnych, kulturalnych, dbających o ekologię i dwujęzycznych czyli władających językiem angielskim jak językiem ojczystym a dzięki National Geographic Learning możemy to osiągnąć

Jeśli chcesz poznać 8 przykazań Rodzicielskiego wsparcia językowego oraz kolejne 10 powodów dla których warto  uczyć się w Shamrock Zielonki z National Geographic Learning pobierz  BEZPŁATNY poradnik

https://www.angielskizielonki.pl/wp-content/uploads/2022/08/image-65.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Tutaj uczymy

Bibice, Brzozówka, Januszowice, Michałowice, Modlnica, Owczary, Korzkiew, Kraków, Zielonki oraz wszędzie tam gdzie zdołają dojechać nasi lektorzy

Newsletter
[email-subscribers-form id=”1″]